Hakkımızda

ÜRETİM

Mipsan, 1970 yılında kurulmuş ve bugüne kadar bir aile firması olarak faaliyetini sürdürmüştür. Firmamız tekstil sektöründe dürüstlük ve sorumluluk ilkelerini temel olarak kabul etmiştir.

Firmamızda görev alan sektörel deneyimli, alanında eğitimli profesyonel ve teknik elemanlar sayesinde kaliteli ve sürerli üretim yıllardan beri devam etmektedir.

MÜŞTERİ

Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman ön plandadır. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı pek sektörün önde gelen kuruluşuyla tekstil makine yedek parça, aksesuar ve yardımcı elemanlarının üretiminde çözüm ortaklığı sağlanmıştır.

Üretim esnekliğiyle birlikte müşterilerimizin farklı yedek parça ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm sağlayarak müşteri memnuniyeti garantilenmiştir. Yenilikçi çözümler sağlayarak müşterilerimizle sadece bir tedarikçi olmaktan öte stratejik bir çözüm ortağı şeklinde çalışma prensibi benimsenmiştir.

TESLİMAT

Firmamıza verilen siparişlerde teslim süresi teklif formumuzda belirtilir ve aksi bir durum olmadıkça da bu süreye daima sadık kalınır. Zamanında güvenilir ve doğru teslimat önceliktir. Ancak bundan daha da önemlisi olası yaşanabilecek olan sorunlara karşı izlediğimiz yöntemdir. Üretimi gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerimizin daima arkasındayız. Yaşadığınız her hangi bir problem teknik ekibimiz tarafından daima çözümlenecektir.